Pages Menu
Categories Menu

Paskelbta - 2014-01-15 | 1 komentaras

Lietuvos kelių muziejus

Lietuvos kelių muziejus

Lietuvos kelių muziejus arba labiau žmonėms žinomas, kaip Vievio kelių muziejus, buvo atidarytas 1995 m. spalio 19 d., minint automagistralės Vilnius–Kaunas 25 metų sukaktį. Muziejus įsikūręs Vievio miesto centre, valstybinės įmonės „Automagistralė“ patalpose. Žinoma, muziejuje sukaupta daug muziejinę vertę turinčių eksponatų, kaip: kelininkų nuotraukos, spauda ir literatūra susijusi su keliais, kelininkų darbo įrankiai, įvairios mašinos, tiltų, sankryžų maketai, kelio ženklai ir t.t…

Kelių muziejų lanko ne tik vietos gyventojai (nors realiai, tai pasitaiko ir tokių, kurie ne tik, kad nebuvę šiame muziejuje, bet ir apskritai apie jį nieko nežino, kad toks egzistuoja Vievyje), bet ir buvę ir esami kelininkai. Taip pat atvyksta grupės ar pavieniai žmonės iš kitų rajonų, mokinių ir studentų eskursijos. Pasitaiko svečių ir iš užsienio šalių.

Kontaktai: Kauno g. 14, LT-21372, Vievis, Elektrėnų savivaldybė.
Tel. (8 ~ 528) 26 913.
Faksas (8 ~ 528) 26 917.
El. p. keliu.muziejus@automagistrale.lt

Darbo laikas: Pirmadieniais – penktadieniais 8–17 val.
Kitomis dienomis – iš anksto susitarus telefonu.

Bilietų kainos: Suaugusiesiems – 4 Lt.
Studentams, moksleiviams ir pensininkams – 2 Lt.
Nemokamai muziejų lankyti gali ikimokyklinio amžiaus vaikai, vaikų namų auklėtiniai, socialiai remtini vaikai, I ir II grupės invalidai, respublikos muziejininkai, Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) nariai.

Plačiau apie muziejų galite sužinoti ČIA ir ČIA.

Facebook fanų puslapis ČIA.

Viršelio nuotrauka paimta iš viešos Facebook nuotraukų galerijos.

1 Komentaras

  1. Labai ačiu ponui Juozui uz malonu sutikima ir muziejaus parodyma.Viska papasakojo apie kiekviena daikta ir kelia ir technika.tikrai žmogus žino viska ir net gi daugiau apie kiekvieno daikto istorija.verta apsilankyti:) dar jums uzduos klausimu:) jei jus vairuojat tikrai idomu.ar kazkam prisiminti senus 80uju laikus:)

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *