Pages Menu
Categories Menu

Paskelbta - 2014-12-03 | 0 komentarų

Konkursas: „Senoji technika“

Konkursas: „Senoji technika“

Po ilgų, ilgų svarstymų ir dvejonių galop pasidaviau ir nusprendžiau organizuoti straipsnių konkursą pavadinimu „Senoji technika“. Tad daug nerašant iškart prie reikalo… 🙂

Norėdami dalyvauti šiame konkurse, Jūs turite:

1. Parašyti straipsnį technikos tematika, pavyzdžiui, apie kokio nors automobilio, lėktuvo ar tanko istoriją. Rašykite apie ką tik norite, svarbu tik tai, kad būtų susiję su technika.

2. Straipsnis gali būti parašytas naudojantis keliais šaltiniais arba vienu. Tinka ir verstinis straipsnis iš užsienio kalbos.

3. Straipsnyje būtina nurodyti visus šaltinius, kuriuos naudojote rašydami straipsnį.

4. Straipsnio apimtis turėtų būti bent apie vienas – du (1-2) A4 formato puslapiai. Nuotraukos, lentelės ar pan.., į apimtį neįskaičiuojamos.

5. Galite straipsnį papuošti nuotraukomis ar video, tai tikrai pagyvins Jūsų kūrinį. Nepamirškite, kad nuotraukų ar video šaltinius taip pat reikia nurodyti.

KONKURSO TRUKMĖ: 2014.11.15 – 2014-12-15 d. Publikuojami autorių straipsniai: 2014.12-16 – 2014.12.20 d. Balsavimas: 2014.12.21 – 2014.12.23 d. Nugalėtojas: 2014.12.24 d.

Konkursinius straipsnius su prierašu temoje „„Senoji technika“ siųsti šiuo adresu: technikosistorija@gmail.com

Visi atsiųsti straipsniai, jei tokių atsiras :), bus publikuojami šioje svetainėje ir tik Jūs, balsavimo būdu nuspręsite, kuris vertas tapti geriausiu ir gauti prizą. Taip, taip, prizai bus. Tiksliau vienas, bet toks neblogas 🙂

Geriausias straipsnis konkurse „Senoji technika“ gaus 50 lt vertės dovanų čekį knygai, kurį nugalėtojui asmeniškai atsiųsiu el.paštu!

Metam veržles ir tepaluotus raktus į šalį! Čiumpam plunksnakotį ar klaviatūrą ir pirmyn į kūrybines erdves!

P.S kilus kokiems nors klausimams, galite palikti komentarą šioje temoje arba rašyti adresu technikosistorija@gmail.com

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *